Опоненти намагаються відтермінувати перемогу – “Слуга народу” про ситуацію із Вірастюком!

0

У партії “Слуга народу” вважають, що політичні опоненти всіляко намагаються відтермінувати визначення Василя Вірастюка переможцем на виборах народного депутата на 87 окрузі.

Джерело: коментар пресслужби партії для УП

Дослівно: “Нинішня ситуація демонструє, що політичні опоненти намагаються максимально відтермінувати остаточне визнання Василя Вірастюка переможцем. Тим самим вони відбирають у жителів Прикарпаття право мати свого представника у парламенті та з його допомогою вирішувати нагальні проблеми”.

Деталі: У партії кажуть, що юристи докладно вивчать рішення Верховного Суду, який скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка переможцем. 

Там зазначили, що були третьою стороною у цьому судовому процесі, а тому не брали в ньому участь та не представляли власну позицію. 

Власне ЦВК виконала рішення Суду, додали в “Слузі народу”.

Що передувало: Ввечері 1 травня Велика палата Верховного суду визнала протиправним та скасувала протокол Центральної виборчої комісії, яким кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка визнано переможцем в окрузі 87 на Івано-Франківщині.

5 травня Центральна виборча комісія не підтримала реєстрацію народним депутатом кандидата від партії “Слуга народу” Василя Вірастюка.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я