Site icon Звістка

Остання межа! У Зеленського поставили крапку! Це вирішить долю країни!

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що підсумковий документ майбутньої зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії узгоджений тільки в частині формули Штайнмаєра, інші питання наразі обговорюються.

Про це він заявив в інтерв’ю «Укрінформу».

Коментуючи повідомлення російських ЗМІ про те, що у попередньо узгодженому підсумковому документі «нормандського» саміту немає пункту про передавання Києву контролю над кордоном до виборів, міністр заявив, що «узгоджена тільки та частина, яка стосується формули
Штайнмаєра».

«Я не знаю, яким буде остаточний документ, але погоджений на цю мить радниками насправді дуже короткий і фактично відзначає тільки досягнутий прогрес. Наприклад, там написано, що сторони вітають завершення розведення і відновлення сполучення у Станиці Луганській, обмін полоненими і уповноважують своїх міністрів закордонних справ, умовно кажучи, працювати далі. Це дозволяє росіянам сказати, що там немає контролю над кордоном, але там взагалі нічого немає», – сказав Пристайко.

Міністр зазначив, що схожі вкидання з боку Росії тривають, щоб створити ще більшу напругу в Україні.

«Ви подивіться, в Мінську погоджують формулу Штайнмаєра, а потім виходять»керівники ЛНР/ ДНР» і заявляють, що в Києві нарешті зрозуміли, що ніколи не матимуть над нами влади.

Безсумнівно, це робиться для того, щоб налаштувати населення проти миротворчої політики президента Зеленського», – переконаний міністр.

Джерело

Exit mobile version