Пенсійні SMS! Українців чекає важливе нововведення!

0

Таким чином, вже з 1 січня Пенсійний фонд буде надавати різного роду електронні послуги за допомогою спеціального мобільного додатку з доступом до персональної сторінки користувача. Про це йдеться в новій постанові Пенсійного фонду, пише Апостроф.

Щоб зареєструватися на цьому веб-порталі, необхідно особисто подати заяву до органу Пенсійного фонду та пред’явити засвідчують документи. Якщо немає можливості прийти самому, то це може зробити за вас офіційний представник, який повинен обов’язково до заяви прикріпити документи, що підтверджують його повноваження.

При цьому варто відзначити, що реєстрація на даному ресурсі здійснюється автоматично для тих осіб, у яких є своя електронна підпис або платіжна картка, що одночасно є пенсійним посвідченням. Завдяки новому сервісу стане зручно нараховувати пенсії, оскільки уявити всі потрібні документи для цього можна буде онлайн.

Для зручності в користуванні пенсіонерам було передбачено спеціальне SMS- оповіщення, в якому їм буде повідомлятися про прийняття рішення щодо призначеної пенсії. Також відповідне повідомлення може приходити на електронну пошту. Отримати посвідчення можна буде у фонді.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я