Перепис населення! В Кабміні придумали альтернативний метод!

0

В Україні на перепис населення витратять на 2 млрд грн менше, ніж планували. Про це в четвер, 28 листопада, повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook.

Варто зазначити, що до цього з держбюджету виділили 3,4 млрд грн на перепис населення, а зараз її вартість опустилася до 1,4 млрд грн.

За даними Дубілета, уряд не буде поки залучати 100 тис. Інтерв’юерів, які з планшетами повинні були обійти будинку і квартири українців, передає korrespondent.net.

“Перепис – це важливий захід. Ось тільки нас не покидало відчуття, що в такому форматі це недозволена розкіш для України”, – написав Дмитро Дубілет.

Уряд планує провести електронну перепис населення, завдяки чому вдасться дізнатися про те, скільки людей живе в кожному населеному пункті. Для цього фахівці збиратимуть анонімну інформацію у мобільних операторів про кількість користувачів і їх розташуванні; дані з реєстрів про дітей (РАЦСи) і пенсіонерів (Пенсійний фонд); дані соцопитувань про кількість сім-карт на одного українця.

“У підсумку ми отримуємо досить точну модель того, скільки людей живе в яких населених пунктах. Ці дані будуть, можливо, більш точними, ніж від традиційної перепису, оскільки далеко не всі українці відкривають двері тим, хто проводить опитування”, – написав Дмитро Дубілет .

Результати дослідження планують оприлюднити вже до кінця цього року.

Джерело

Загрузка...