Після останніх подій! Термінове засідання фракції – скандальні нардепи відповідатимуть!

0

Народні депутати від “Слуги народу” Микола Тищенко та Євген Шевченко, які стали фігурантами гучних скандалів, мають понести відповідальність за свої дії.

Про це в ефірі програми “Шоу №1” на телеканалі “Україна 24” заявив глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. За його словами, поведінку Тищенка і Шевченка обговорюватимуть на засіданні фракції.

Коментуючи вчинок Тищенка, якого викрили в грубому порушенні правил карантину, Арахамія зазначив, що “цього не можна робити”:

“Треба, щоб він добровільно, щоб не навантажувати систему покарань, взяв на себе максимальне покарання, передбачене законом, і заплатив у бюджет. Далі – щоб він пішов і на таку ж суму покарання, або вдвічі більше, купив дрони, поїхав на фронт і вручив хлопцям. Нехай відпрацьовує. Тому що, мені здається, так, як він робить, а потім ще у фейсбуку відмазки пише, – такого не має бути”.

Однак, за його словами, нардеп Шевченко, який поїхав до Білорусі в гості до Олександра Лукашенка, “з точки зору закону не порушив нічого”.

“Але він взяв на себе абсолютно невластиву функцію – поїхав до іншого президента. Мені взагалі цікаво, чому президент депутата прийняв? Може, він хотів показати, що його взагалі хтось сприймає, бо це депутат від партії влади. Він почав спілкуватися з Лукашенком про геополітику, економічні відносини, плани стосовно Донбасу – взагалі Шевченко до цього не має жодного стосунку. Я вважаю, що це більше порушення (ніж порушення Тищенка. – Ред.). Пан Тищенко має нести адміністративну і політичну відповідальність, що стосується пана Шевченка – ну, це взагалі неприйнятно”, – заявив Арахамія.

Нагадаємо, фракція “Слуга народу” сьогодні збереться на засідання, аби обговорити ситуацію щодо вечірки, яку під час карантину влаштував нардеп Микола Тищенко, та візит Євгена Шевченка до президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук розповіла, що крім цього сьогодні розглянуть основні законопроекти на пленарний тиждень та поспілкуються з кандидатом на посаду міністра енергетики.

За її словами, засідання відбудеться по Zoom.

Джерело

Загрузка...