Після призначення! Вітренко випалив – боротьба триває!

0

Юрій Вітренко заявив, що Україна і надалі вести активну боротьбу проти будівництво “Північного потоку-2”. Усе тому, що цей проект несе шкоду не тільки в Україні, а й Європі загалом.

Новообраний очільник компанії наголосив, що вони скористаються усіма можливими шансами аби зупинити будівництво російського трубопроводу. Таку заяву він зробив під час прес-конференції 30 квітня.

Чиновник зазначає, що потрібно і далі налагоджувати роботу із США, які які посідають керівну роль у питанні протидії Росії та міжнародної безпеки. Адже їхні санкції проти країни-агресора суттєво допомагають у боротьбі з “Північним потоком-2”.

“Ще ми будемо продовжувати роботу – якраз зараз відкриваються нові можливості у Німеччині, пов’язані з тим, що очікуються найближчим часом вибори (до Бундестагу – 24 канал). Можлива навіть кардинальна зміна влади. Можливе посилення ролі Зелених (партія – ред.) у Німеччині”, – сказав глава НАК.

Разом із тим він зазначив, що свого часу мала місце зустріч із представниками фракції Зелених у Бундестазі, які запевнили, що виступають проти будівництва трубопроводу. Тому він сподівається, що нова влада Німеччини також допоможе Україні.

“І ми будемо активно працювати, активно боротися проти закінчення будівництва “Північного потоку-2″. Як за допомогою наших партнерів у США, так і намагатимемося робити знову це у Німеччині”, – підсумував Юрій Вітренко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я