Платіжки за “комуналку” прийдуть інші! За що доведеться доплатити!

0

Уже в січні 2020 року жителі столиці будуть зобов’язані доплачувати додаткові суми, які будуть вказані в квитанціях за грудень 2019 року. Це пов’язують з нововведенням, яке, поки що, торкнеться лише жителів Києва.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Для тих клієнтів, яким постачає холодну воду і обслуговує водовідведення “Київводоканал”, з нового року запровадять обов’язковий щоквартальний додатковий платіж. Це означає, що кияни повинні будуть оплачувати додаткову суму кожні три місяці, починаючи з 1 січня. Це пов’язано з нововведенням Київської міської державної адміністрації про обов’язок жителями столиці оплачувати послуги з техобслуговування, ремонту та повірки лічильників, що здійснюються співробітниками комунальних служб.

При цьому раніше кияни вже оплачували ці послуги: відповідні суми були враховані в підсумкових платіжках. Але два роки тому цей тариф зник з квитанцій за водопостачання та водовідведення і комунальники “Київводоканалу” були змушені самостійно покривати витрати на техоблужіваніе лічильників, що призвело до відмови служби від регулярних перевірок. У зв’язку з цим відбувалися тільки аварійні ремонти, і на даний момент майже 4 тисячі вузлів потребують ремонту і повірки.

Виходячи з цієї ситуації КМДА розпорядився про перенесення матеріальної відповідальності за ремонти лічильників на плечі жителів багатоквартирних будинків, а Кабінет Міністрів затвердив це розпорядження 30 вересня поточного року. Повідомляється, що додатковий тариф для 86% будинків буде дорівнювати приблизно 10 гривень, 1% заплатить більше 100 гривень, а решта – 54 гривні. Цей розрахунок виник на підставі того, що вартість послуги залежить від виду лічильника і чисельності приміщень в багатоквартирному будинку.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я