Гороскоп на 22 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

День допомагає Овнам прийти до тями після шоку і спокійно прийняти потрібні заходи. Є передумови для порятунку проекту, успішного проходження іспиту, ефективної роботи в небезпечних умовах. Крім досвіду і чуття, багато з Овнів будуть розташовувати додатковою підтримкою: грамотним планом, страховкою, відповідним обладнанням і спорядженням. У «необстріляних» Овнів буде хороший наставник або супервізор, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці можуть сподіватися на стабілізацію спільних справ і нормалізацію психологічного фону у відносинах. Щоб остаточно закріпити ефект, з вашого боку важливо вчасно зам’яти ситуацію і не згадувати зла. Якщо на горизонті з’явилася впливова персона, у ваших інтересах налагодити з нею дружній контакт, але без фамільярності. Особливо, якщо це іноземець, вчитель або представник закону.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важко розважитися або розслабитися, оскільки клопоти цього дня не можна відкласти. Не виключений виклик на службу, терміновий випадок в бізнесі. День підходить для вологого прибирання, лікувально-профілактичних заходів, ремонту, дресування вихованця. Розростання фронту робіт, втома і нездужання малоймовірні, якщо ви сконцентруєтеся на завдання, намітити список справ, запасетеся необхідним.

Рак

Сьогодні життя підкаже Ракам безболісний для них спосіб налагодити особисте життя, догодити сильним світу цього, знайти підхід до дітей, стабілізувати співпрацю. Багато Раків виконають цей маневр інтуїтивно: виберуть підходящий образ дій або варіант хобі, приєднаються до потрібної персони (групи). Лише найвідчайдушніші Раки-авантюристи, яких в природі небагато, продовжать пошук ризикованих пригод.

Лев

Сьогодні зірки закликають Левів зробити все можливе для стабілізації сімейної атмосфери, для усунення загрози дому, майну, бізнесу або території. Також, цей день допомагає нормалізувати відносини. Якщо претензії загострені до межі, важливо знизити градус хвилювання до прийнятного рівня. Вжиті заходи не скасують фатальний поворот подій, але допоможуть вам вирішити проблему більш конструктивно.

Діва

Сьогодні Діви можуть розраховувати на вдалий або нейтральний результат подій. Складна ситуація поступово прийде в норму, але приписувати заслугу утихомиренню бурі собі вам явно не варто. Це станеться швидше за логікою обставин, а не в результаті ваших особистих зусиль. Але ви сміливо можете пишатися собою, якщо зберігали спокій, не створювали зайвої метушні і не заважали ситуації розвиватися за її законами.

Терези

Сьогодні Терезам варто тримати в порядку бюджет, контролювати операції і рух коштів. Організованість не завадить і по відношенню до речей, інструментів. Корисно провести інспекцію, впорядкувати системи зберігання, перевірити старі запаси, визначити ступінь старості речей і будівель, виділити активи, що підлягають ремонту або реструктуризації. Можливий інтерес до фамільних цінностей, раритетної техніки.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто встигнути зробити якомога більше, бо є можливість вибирати власний ритм дій і контролювати обстановку. Життя підтвердить вашу правоту і зміцнить ваші позиції. В оточенні з’явиться розташована до вас авторитетна особа або хтось, хто готовий визнати вашу силу. Якщо ви честолюбні, то легко станете лідером (хоча, можливо, не станете афішувати цей факт).

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують Стрільцям уникати публічності і діяти в суворій таємниці. Покрив таємничості потрібен зовсім не для романтики: в найближчі роки вам часто доведеться діяти в подібному режимі, і не по вашій волі, а в силу необхідності. Зберігати секрети і демонструвати повну незворушність важливо подвійно, якщо ви знаходитесь на чужій території, ведете складний бізнес або небезпечну гру.

Козоріг

Для Козорогів цей день спочатку сприятливий і стабільний. Проблеми можливі через настрій: зневіри, похмурості або помисливості. Добре займатися захистом колишніх досягнень і розвитком бізнесу, орієнтованого на майбутнє. Як по маслу підуть справи у Козорогів, які виявили витримку і не піддалися спокусі звернути зі шляху. Якщо ви все ж таки зробили помилку, сьогодні є можливість мінімізувати збитки.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що сьогодні для них безпечні лише грамотні закулісні ходи. Якщо ситуація вимагає від вас дій, бажано вживати їх під прикриттям, а також мати в них якийсь захист, страховку. Не варто без причини демонструвати всім і кожному свій високий професіоналізм, відкривати світові своє минуле або таємні слабкості. Не найкращий момент для демонстрації симпатій.

Риби

Сьогодні Рибам потрібно холоднокровно підраховувати прибутки або збитки. На щастя, успіхів буде більше, а в гіршому випадку, ви залишитеся «при своїх». Обережні, ледачі або обмежені у своїх ресурсах Риби будуть пильно стежити за ходом чужої гри, що теж корисно: віртуальний тренінг з навчанням на чужих помилках стане в нагоді на майбутнє. Будьте уважні: у вас може з’явитися новий друг.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я