“Почало підгорати”: Тягнибок відповів на істерику Зеленського через протести місцевих рад

0

З ініціативи фракцій “Свободи” місцеві ради по всій Україні почали ухвалювати звернення до керівництва держави з вимогою не допустити капітуляції України у війні із РФ через реалізацію так званої “формули Штайнмаєра”.

Президент Володмимир Зеленський дізнався про такі звернення із Львівщини та Франківщини й висловив своє обурення журналістам під час пресмарафону 10 жовтня. Так, глава держави заявив, що таким чином його “ставлять на розтяжку” і підривають рейтинг.

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок на своїй сторінці у “Фейсбуці” відповів на заяви гаранта:

“Йдеться тут не про рейтинги президента Зеленського, з якими він так клопочеться. А про незламне “НІ!” Української нації у відповідь на плани капітуляції. Про це сказали вже мільйони українців. І скажуть ще більше. “Свобода” почала процес. І “Свобода” доведе його до кінця. Ми змусимо владу працювати на українців і не дозволимо здати державу Кремлю”.

Також Тягнибок наголосив, що свій протест новій владі висловили не дві місцеві раді, про які згадав Зеленський, а десятки рад у різних регіонах України. У дописі націоналіст подав їхній перелік.

Обласні ради: Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька, Черкаська, Кропивницька.

Міські ради: Полтавська,Сумська, Черкаська, Херсонська, Хмельницька, Львівська, Івано-Франківська, Луцька, Кропивницька, Білоцерківська, Нетішинська, Новороздільська, Ніжинська, Ковельська, Калуська, Коломийська, Косівська, Бурштинська, Надвірнянська, Яремчанська, Бориспільська, Рівненська, Острозька, Вижницька, Червоноградська, Трускавецька, Стебницька, Дрогобицька, Яворівська, Бориславська, Кам‘янець-Подільська, Полонська, Славутська, Шепетівська, Горохівська, Галицька, Долинська, Тисминецька, Обухівська.

Районні ради: Костопільска, Горохівська, Луцька, Верховинська, Коломийська, Надвірнянська, Березнівська, Гощанська, Дубенська, Корецька, Радивилівська, Нетішинська, Ізяславська, Турківська, Богородчанська, Долинська, Іваничівська, Любомльська, Житомирська, Калуська, Рожнятівська, Шевченківська (м.Полтава).

Раніше лідер “Свободи” пояснював, що Мінські угоди та їхня дорожня карта – так звана “формула Штайнмайєра” зводяться до виконання положень, передбачених законом про особливий статус Донбасу: амністія бойовикам, перетворення їх у депутатів, прокурорів, суддів і “народну міліцію”, мовне самовизначення для Донбасу, дозвіл на прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами РФ (тобто визнання факту відсутності фактичного кордону з РФ) і фінансування всього вищезгаданого з бюджету України за захищеними статтями. Саме тому, за словами Тягнибока, “формула Штайнмаєра” веде Україну до капітуляції.

Загрузка...
попередня статтяПідприємець: “Я не був за Зеленського. Я був проти Порошенка. І так – я голосував за Зеленського. Але..
наступна статтяУкраїнці будуть приємно здивовані: Зеленський заявив про зниження комунальних тарифів в два рази