“Почалось найцікавіше”! У справі ДТП з Кулебою новий поворот!

0

У дорожньо-транспортній пригоді за участі уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, крім чиновника і його дітей, постраждав 21-річний водій мікроавтобуса Volkswagen. Чоловіка після аварії направили в Києво-Святошинську лікарню.

За словами журналіста Назара Приходько, до потерпілого нікого не пускають. Так, він повідомив, що при спробі поспілкуватися з водієм мікроавтобуса з приймального відділення їх відправили в реєстратуру, з реєстратури до заступника головного лікаря, а той в свою чергу до директора.

При цьому директор послався на “таємницю слідства” і заявив, що не пустив і “центральні телеканали”. Крім того, коли журналісти повернулися в приймальне відділення їх чекали співробітники якоїсь охоронної фірми, які стали виштовхувати працівників ЗМІ з лікарні, а після з’явилися “автоматники”.

“Ми так і не змогли дістатися до хлопця … Єдине, що знаю: він лежить в травматології (2 поверх) і” дуже багато спить “. Цю фразу сказала мені одна медпрацівниця …” – написав журналіст у Facebook.

Також він зазначив, що це перший раз, коли журналістів не пускають до потерпілого в ДТП.

“Видно, що хлопця” капсулюють “, не дають говорити. Кожен журналіст підтвердить: після ДТП ми спокійно спілкуємося з постраждалими, які розповідають, як воно було … а тут …” нізя “, – підсумував Приходько.

Джерело

Загрузка...