У “Слузі народу” знайшли ще одного депутата з судимістю! Розкаявся!

0

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Богданець, у якого виявили судимість за побиття водія, свою провину визнав повністю. В результаті за підсумками річного іспитового строку суд звільнив його від покарання.

Андрія Богданця обрали по 163 округу в Тернопільській області. Інформацію про судимість народного обранця оприлюднив екс нардеп Ігор Мосійчук, який посилається на вирок Тернопільського міськрайонного суду.

“Народний депутат від “Слуги народу”, обраний за 163 і/про (Тернопільська область) Богданець Андрій 17.08.2015, вироком Тернопільського міськрайонного суду під головуванням судді Сливка Л. М. в кримінальному провадженні № 607/21639/14-до визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України в скоєнні кримінального злочину, передбаченого частиною 1 статті 122 Кримінального Кодексу України і засуджений до двох років обмеження волі з випробувальним терміном в один рік”

“… були нанесені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми у вигляді перелому лівої скулової кістки, передній і зовнішньої стінок лівої верхньощелепної пазухи, з крововиливом у її порожнину, і скулового відростка лівої скроневої кістки, відмінності лівого клиновиличного шва; забій м’яких тканин лівої половини обличчя і струсу головного мозку, ступеня тяжкості відносяться до середньої тяжкості тілесних ушкоджень, – зазначено в вироку.

Оскільки Андрій Богданець свою провину визнав повністю і апеляцію не подавав, то при призначенні покарання, йому врахували визнання вини, щире каяття, утримання двох неповнолітніх дітей і участь в АТО в складі батальйону “Січ” у 2015 році. Депутата звільнили від покарання в серпні 2016 за підсумками річного іспитового строку.

Джерело

Загрузка...