Працювати в декреті! Що депутати вписали в новий закон для молодих матусь!

0

Тепер новоспечені матусі зможуть оформити декретну відпустку не тільки на себе, а й на батька дитини і на будь-якого члена сім’ї. При цьому час відпустки може розподілятися на розсуд домочадців, пише РБК-Україна.

Тепер такий декретна відпустка буде називатися трансферним. Такий законопроект зараз розробляється в Верховній Раді. З такою новиною до українців звернулася народний депутат і член Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.

Якщо депутати проголосують за цей законопроект, то в декреті зможе сидіти не тільки мама, але й тато, дідусь або бабуся і під час декрету можна буде змінюватися між один одним.

За словами Третьякової такий законопроект розробляється для того, що жінка не втрачала свої професійні навички і могла раніше виходити на роботу. Це буде дуже зручно, так як у мами не буде потреби сидіти в декреті три роки.

“Ви запитаєте навіщо це потрібно? Це робиться для того, щоб молода матуся не втратила своїх професійних навичок і могла б після пологів побути з дитиною пів року, а потім вийти на роботу, оформивши при цьому декретну відпустку на тата або когось із родичів , а попрацювавши пів року, зможе знову піти в декрет “, – заявила Третьякова.

Таке нововведення дозволить всім членам сім’ї побути з дитиною в перші місяці його життя. Також цей законопроект дозволить прибрати з мами всю турботу про дитину і дати можливість батькові також взяти участь у вихованні свого сина.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я