Прогноз погоди в Україні з 15 по 18 жовтня 2019!

0

Протягом найближчого робочого тижня тепло, яке прийшло до України, втримається. Місцями повітря буде прогріватися до “не жовтневих” +22-23. А дощів синоптики не прогнозують ніде. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі, інформує Ukr.Media.

Так, у понеділок, 14 жовтня, по всій Україні прогнозують суху і дуже теплу погоду. Мало хмарно, а повітря в середньому прогріється до +20-21, місцями до +23.

У вівторок, 15 жовтня, погода буде схожою з попереднім днем. Найтепліше буде в центрі й на заході країни. Місцями збільшиться хмарно, але дощу не прогнозують ніде.

У середу, 16 жовтня, потеплішає на півночі й північному сході. А на заході повітря місцями прогріється до +24. Так само хмарно по всій Україні, але без дощів.

У четвер, 17 жовтня, небо позбавиться хмар, але разом з тим похолодає на 1-2 градуси. Дощів все так само не передбачається, а температура повітря в цілому по Україні буде до +18-21.

У п’ятницю, 18 жовтня, похолодає в середньому ще на 1-2 градуси, а небо час від часу буде заволочувати хмарами. Але дощів все так само не передбачається ніде, а повітря в середньому прогріється до +17-19.

Загрузка...