Просто в ефірі! Арахамія не стримав емоцій- заткнув Тимошенко!

0

Давид Арахамія в ефірі програми “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24” звинуватив главу фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко в маніпуляціях на темі запуску вільного ринку землі в Україні.

“Є норма на весь час: державна земля не продається. Точка. Юліє Володимирівно, я прошу вас публічно перестати маніпулювати. В нас написано в законі, чорним по білому: державна земля не продається. Точка. Ту землю, яку вже вкрали… тільки за останні 3 місяці 60 обшуків у всіх держгеокадастрах по всіх регіонах, збирають докази і через суди повернуть державі. Точка. І РНБО буде на цю тему”, – заявив Арахамія.

При цьому “слуга народу” зазначив, що згоден з Тимошенко з приводу референдуму про ринок землі:

“Ми це зробили. Але якщо люди хочуть один одному продавати – вони це вже роблять, і не потрібно ніякого референдуму. Але якщо іноземці – з цим ми погодилися, внесли і написали, що продаж іноземцям в будь-якому вигляді тільки за умови підтримки на загальнонаціональному референдумі. Цього референдуму зараз немає, можливо, коли-небудь буде суспільний запит, ми його проведемо. Якщо люди скажуть “ні” – цього не буде, якщо скажуть “так”, то ми це зробимо, і не потрібно маніпулювати!” – підкреслив нардеп.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я