Він знову зробив це-закрито кримінальну справу! НАБУ не терпітиме-Нечувана наглість!

0

20 травня прокурор САП Денис Демків вчетверте закрив досудове провадження у справі “Роттердам+”.

Рішення було прийняте за пунктом 3.ч.1 ст. 284 КПК (не встановлено особу, яка вчинила кримінальне правопорушення, у разі закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, крім випадків вчинення особливо тяжкого злочину проти життя чи здоров’я особи або злочину, за який згідно із законом може бути призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі).
Після цього у НАБУ одразу заявили, що “рішення нового старшого групи прокурорів – Дениса Демківа – про закриття так званої справи “Роттердам+” 20 травня викликає сумніви в його об’єктивності, оскільки це рішення ухвалено в позаробочий час, без консультацій із детективами та належного вивчення матеріалів справи”.

У своєму інтерв’ю “Цензор.Нет” прокурор пояснив свій вчинок тим, що у справі “Роттердам +” не було факту порушення закону та збитків. До того ж, терміни досудового розслідування закінчились.

“Верховним судом України розтлумачено термін, яким має бути стандарт доведення злочину: це доведення вини поза розумним сумнівом. ВС дав таке визначення: це сукупність обставин, встановлених під час досудового розслідування, яка виключає будь-яке інше розуміння пояснення події, яка є предметом судового розгляду, крім того, що інкримінований злочин був учинений і обвинувачений є винним у вчиненні цього злочину. Якщо коротко: коли прокурор направляє справу в суд, то він має довести, що саме ці факти, які він зазначає, були вчинені. І не може закрастись думка, що це можуть інші факти й обставини”,-сказав Демків.

Пізніше прокурор озвучив цілий список причин, чому досудове провадження у справі “Роттердам+” було закрите.

“Мною станом на 20 травня не встановлено доказів: а) порушення законодавства, якби це вимагало б законодавство з боку контрольно-ревізійних органів; б) експертизи, яка чітко вказувала б на настання збитків від цього порушення; в) у нас більше немає строків досудового розслідування. Іншу оцінку я давати не можу”, – перерахував прокурор.

Демків додав, що на підставі наявних матеріалів не міг ухвалити іншого рішення, крім як закрити справу “Роттердам плюс”.

“Свою позицію висловив й інше рішення я ухвалити не можу”, – зазначив прокурор.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я