Просто в Раді! Степанов все – на вихід : заміна готова – новий кандидат!

0

Напередодні стало відомо, що очільник Кабміну Денис Шмигаль подав до парламенту подання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. На його місце нібито може претендувати головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала оцінив для інтернет-видання “Коментарі” можливу кадрова зміна в уряді.

Експерт зазначає, що кадрова політика нинішньої влади не витримує жодної критики і зараз в країні можна спостерігати тому підтвердження:

“Є інформація, що на пост міністра охорони здоров’я збираються ставити головного санітарного лікаря. У нас провалена боротьба з коронавірусом із самого початку. І ми пам’ятаємо, як той же Ляшко, якого зараз пророкують в міністри, розповідав, що деякі заходи можна було не вводити , що українців просто намагалися залякати. І вакцинація насправді — прерогатива Ляшко, а не Степанова. І такі зміни, це що змінювати шило на мило. Ляшко і Степанов — це одна команда, навіть якщо у них між собою були проблеми. Вони обидва відповідальні за повністю провалену боротьбу з ковід-19. І якщо Ляшка зроблять міністром — це знущання над українськими громадянами, над нашою системою охорони здоров’я”, — впевнений Віталій Бала.

У свою чергу раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що наразі некоректно коментувати своє ймовірне призначення міністром охорони здоров’я України.

Про це він сказав на пресланчі з журналістами.

«Сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я є міністр і є команда його заступників. Зміни в міністерстві відбуваються лише після того, як Верховна Рада проголосує. Некоректно зараз із мого боку комунікувати такі речі», — зазначив Ляшко.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль надіслав до Верховної Ради подання про відставку Максима Степанова як міністра охорони здоров’я. Степанов очолює відомство з 30 березня 2020 року.

За інформацією ЗМІ, Степанова на посаді замінить чинний головний санлікар країни та його заступник Віктор Ляшко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я