Пройдуть не все! Українських водіїв здивували деталями ТО!

0

Стало відомо, в Україні можуть знову повернути обов’язковий техогляд для всіх автомобілів. На цьому наполягає сам Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Але сама схема перевірки машин буде дещо змінена. Тепер їх будуть перевіряти на можливі технічні несправності приватні контори. Саме Міністерство виконуватиме тільки функцію наглядача. Зараз такий підхід практикується з комерційними автомобілями.

Про це пише hyser.

“Кілька років комерційний транспорт перевіряють комерційні суб’єкти. Це вже в ринку, держава тут має контроль інспекційний, наглядовий. І впроваджена обов’язкова фотофіксація, без авто вже не можна перевірити проходження технічного огляду”, – розповідає Владислав Криклій.

Також Міністр інфраструктури України впевнений, що це значною мірою допоможе контролювати і екологічне забруднення, яке відбувається в країні.

Варто нагадати, що техогляд авто був скасований урядовим указом ще в 2011 році. Його вважали неефективним, так як кількість аварій, які відбуваються на дорогах України в результаті несправності авто, становлять лише 1% від загальної чисельності.

Але ось що стосується рівня корупції, то він процвітав у цій сфері. Багато українців впевнені, що це черговий прийом уряду, щоб влаштувати “побори” серед простих громадян. Адже приватним конторам буде по суті все одно, в якому дійсно стані знаходиться автомобіль.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я