Путін готує пастку для Зеленського, розкрита правда про ситуацію на Донбасі! Усі подробиці!

0

В інтернет-мережу просочилася інформація про те, що плани президента Володимира Зеленського можуть зірватися

Про це йдеться в Telegram-каналі «Легітимний».

«Наше джерело повідомляє, що «Нормандська зустріч» під загрозою зриву. Джерело повідомляє, що розведення сил в Золотом і Петровському під загрозою зриву. Все вище керівництво зараз намагається вирішити цю проблему. «Торги» йдуть не тільки з міжнародними партнерами, але вже і всередині країни та з громадськістю теж. Раніше повідомлялося, що розведення сил розпочнеться 7 жовтня, зараз повідомляють, що повноцінний відведення розпочнеться 9 жовтня і триватиме до 12 жовтня», – йдеться в повідомленні.

Путін зацікавлений у такому затягуванні, оскільки за цей час Україна збере більшу кількість своїх фортифікаційних споруд на Донбасі.

«Росія затягує оголошення дати Нормандської зустрічі для того, щоб Україна зробила не тільки відведення озброєння, але і «ліквідувала» свої фортифікації і мінні поля. (Хоча б частково почала це робити», – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський запропонував розробити концепцію перехідного правосуддя для повернення Донбасу і деокупації Криму. З відповідною ініціативою президент виступив у середу, 2 жовтня, на відкритті засідання Комісії з питань правової реформи.

Президент вважає, що для успішного закінчення війни та реінтеграції Донбасу і Криму Україні потрібна концепція перехідного правосуддя для подолання наслідків окупації.

«Вона повинна включати заходи з відшкодування шкоди жертвам війни, притягнення до відповідальності винних у скоєнні тяжких злочинів, реалізацію права на отримання правди про перебіг подій конфлікту», — розповів Зеленський.

Джерело

Загрузка...