Разумков спантеличив терміновою заявою!

0

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що владі вдасться реінтегрувати Донбас, а тому люди отримуватимуть пенсійне забезпечення вже на території вільної України.

Верховна Рада не розглядатиме законопроект про пенсійне забезпечення жителів тимчасово окупованих територій Донбасу в найближчому майбутньому.

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив під час програми Право на владу.

Спікер парламенту додав, що він розраховує на реінтеграцію Донбасу, що дозволить жителям цих територій отримувати пенсії вже на території вільної України.

При цьому Разумков уточнив, що на сьогодні “немає навіть технічної можливості відправляти туди кошти”.

“Тобто відправляти кошти можливість, мабуть, є, але я думаю, що це зовсім не той шлях, який допоможе громадянам держави, які сьогодні вимушено там знаходяться”, – сказав він.

Окрім того Команда президента Зеленського готує нову стратегію нарахування пенсій для людей похилого віку.

В Україні запрацює нова програма підвищення пенсій для пенсіонерів залежно від їхнього віку, заявив президент Володимир Зеленський.

“Ми придумали дуже цікаву стратегію з підвищення пенсій для людей за віком. Тобто спочатку ми готові сильно, це правда, це будуть люди відчувати… спочатку ми підвищимо сильно – від 400 до 1 000-1 100 грн пенсіонерам, яким 80+, – сказав він в ефірі програми Право на владу.

За його словами, на підвищення пенсій у 2020 році планується виділити 13 млрд грн.

Президент зауважив, що після підвищення пенсій 80-річним і старшим людям будуть підвищення для пенсіонерів 75+, далі – 70+ років і решті.

Варто додати, Володимир Зеленський заявив, що скоро буде запущена нова програма будівництва житла для переселенців і ветеранів АТО.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі Право на владу на 1+1 в п’ятницю, 13 грудня.

Нова програма будівництва нерухомості для переселенців, ветеранів та учасників ООС буде представлена мерам і головам облдержадміністрацій протягом місяця.

За словами Президента Володимира Зеленського, зараз в Україні великі черги на отримання житла.

“Є цифри. У нас середня заробітна плата за листопад 10 600 грн з тим курсом при зміцненні гривні… Розробляється програма. Щодо нерухомості у нас буде невелика зустріч з усіма мерами і губернаторами і буде поставлене їм завдання, щоб будувалася нова нерухомість для тих людей, які не знайшли… У нас дуже великі черги… там не тільки люди, які приїхали з окупованої частини Донбасу, там і ветерани, й АТОвці. Для них для всіх розробляється програма. Протягом місяця вона буде показана всім мерам і губернаторам”, – заявив Зеленський.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я