Саакашвілі прокоментував рішення Зеленського по телеканалам!

0

Те, що Зеленський зробив вчора – це дуже важливий крок і початок нового етапу в сучасній історії України.

Про це заявив глава Виконкому наглядової ради реформ Міхеїл Саакашвілі.

Він нагадав, що завжди говорив, що не треба недооцінювати цього президента, але останнім часом, коли він це повторював, багато хто ставився до його словами дуже скептично.

На його думку, президент Зеленський здивував усіх, хто говорив, що він не здатний на рішучі кроки і зробив крок, на який не наважувався жоден з його попередників за минулі десятиліття.

“Це дуже круто і представляє його в зовсім новому світлі. Свого часу в Грузії Путін виділив два мільярди доларів мільярдерові Іванішвілі на ведення його виборчої кампанії. Той на ці гроші скупив багато грузинських політиків і виборців, але головне, на ці гроші він створив свої і купив інші і засоби мас-медіа. тоді ми це прогавили, бо думали, що проти цього можна діяти тільки демократичними методами. ми були тоді не праві, а ось Зеленський зараз прав. тому що це є акт самооборони воюючою країни проти дуже серйозного наступу противника по всьому фронту гібридної війни, найважливішою частиною якої є засоби масової інформації .. Як ми знаємо, Путін виділив півтора мільярда доларів на те, щоб Медведчук скуповував засоби масової інформації. Він купив три канали і був дуже близький до покупки холдингу ICTV “, – пише Саакашвілі в Facebook.

Він додав, що в цій ситуації є і ризики.

“Ми маємо справу з ситуацією, яка схожа на важку стадію раку. Зеленський вчора вирізав цю пухлину, але на третій стадії раку потрібна хіміотерапія, інакше метастази поширюватися на інші органи. Справа в тому, що це не тільки засіб ідеологічної пропаганди Кремля, ці канали висловлювали значну частину думки півдня і сходу України так само як і цілого ряду інших регіонів, наприклад в Закарпатті та частини Буковини. Якщо ці люди відчують, що їх голос не звучить – це буде значним фактором для дестабілізації “, – зазначив екс-президент Грузії.

На його думку, це тільки початок процесу. Необхідно переглянути всю політику представництва різних регіонів і ставлення до місцевих феодальним царькам, які будуть паразитувати на ситуації.

“Наприклад, потрібно переглянути те, що сталося в Одесі, коли Київ фактично злив чолі місцевих сепаратистів Трухановому не тільки місто, а й всю область, поставивши під смертельний удар державність в цьому регіоні. Ми зараз говоримо про Президента, який реально готовий на дуже рішучі кроки, але і про частини парламентської фракції вже їм не контролюється і вкрай слабкому уряді, напевно найслабкішому за останні десятиліття. Зараз все в руках Президента. Я бажаю йому успіху в цій дуже складній війні. Війна вже почалася і потрібно йти до перемоги, тому що поразка в цій війні – це розвал і закінчення української державності. Тому тут крім перемоги інших варіантів просто немає “, – резюмував Саакашвілі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я