Що рік прийдешній нам готує! Милованов назвав головні реформи на 2020 рік!

0

Перед Мінекономіки стоїть головне завдання, яка полягає в тому, щоб розібратися, що відбувається в підвідомчих галузях і виділити основні напрямки реформ. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в Харкові, передають Патріоти України .

За його словами, за три місяці розроблений законопроект, згідно з яким підлягають приватизації перші 80 підприємств, які будуть передані у Фонд держмайна для завершення процесу. “В цей список не увійдуть тільки ті підприємства, які складуть Фонд національного багатства, включаючи природні монополії. Разом з тим скасовано загальний список підприємств, які не підлягають приватизації”, – сказав міністр.

“Що стосується ринку землі, то парламент, в тому числі, нардепи від “Слуги народу”, жваво відносяться до внесення необхідних змін до законопроєктів – 4600 поправок! При цьому є ясне розуміння, що розпочати реформування потрібно зі створення реєстру земель. Нарешті, про корупцію, зокрема, в управлінських структурах. Тридцять років поспіль директори “заносили” в уряд гроші за підтримку підприємств, а тепер настав такий час, що вони не знають, куди треба заносити. Ця практика йде, і це хороший знак”, – додав Мілованов.

Про плани на 2020 рік міністр заявив, що завжди є небезпека виникнення перешкод. “Однак серед першорядних завдань залишається залучення інвестицій: “Простий приклад: Україна – найбільший виробник пшениці, а треба ще стати і найбільшим виробником макаронів, щоб і цю марку знали у світі”, – сказав він.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я