“Щорічна грошова допомога”! Уряд ухвалив важливе рішення!

0

Кабінет міністрів на засіданні 27 листопада прийняв рішення про виплату щорічної грошової допомоги звільненим з полону та родинам тих, хто досі незаконно позбавлений волі.

Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

“Звільнені з полону незаконних збройних формувань, окупаційної адміністрації, Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території РФ у зв’язку з громадською або політичною діяльністю, а також родичі тих, хто досі перебуває в полоні зможуть звертатись по грошову допомогу не лише один раз (як передбачено нині), а щороку”.

Грошову допомогу надаватимуть на відшкодування витрат, пов’язаних з відвідуванням позбавлених волі їхніми родичами, надання полоненим, ув’язненим та членам їхніх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг тощо.

Допомога буде призначатися за рішенням комісії.

Нагадаємо, що 7 вересня в Україну в рамках обміну повернулися 35 осіб, серед яких – 24 полонені моряки та політв’язні Сенцов, Кольченко, Балух, Сущенко, Карпюк, Клих, Гриб, Євген та Артур Панови, Бекіров та Сизонович. Україна у свою чергу також видала Росії 35 осіб.

Джерело

Загрузка...