Щойно! Фірташ зблід – готують немислиме. Зеленський не зупиниться – заберуть найдорожче. Країна на ногах!

0

В Україні можуть заборонити мовлення телеканалу “Інтер” та інших каналів, які належать олігарху Дмитру Фірташу, що знаходиться у Відні.

З таким закликом виступили в США, коли заявили, що Україні необхідно закрити всі канали, пов’язані з Кремлем.

Про це повідомляється в рекомендаційній стратегії по відносинам з Україною, яку розробили для адміністрації нового президента США Джо Байдена.

Там зазначається, що санкції потрібно вводити не тільки проти російських телеканалів, а й тих, якими володіють особи, що діють в інтересах Росії і Кремля.

У тексті документа прямо говориться, що відносно Дмитра Фірташа необхідно ввести такі ж санкції, які ввели проти кума Путіна Віктора Медведчука. У стратегії також закликали Байдена вжити заходів проти найбільших українських корупціонерів, які підривають проведення реформ в нашій країні.

Дмитро Фірташ є власників групи компаній Group DF, яка контролює телеканали “Інтер”, “Інтер”, К1, К2, НТН, “Мега”, “Піксель” та інші.

2 лютого президент Зеленський ввів в дію рішення РНБО про накладення санкцій на нардепа Тараса Козака та його активи, серед яких були телеканали 112, NewsOne і Zik. Фактичним власником медіахолдингу називають Віктора Медведчука.

19 лютого РНБО ввів санкції проти самого Медведчука, його дружини Оксани Марченко і ряду інших осіб за фінансування тероризму. Секретар РНБО Данилов назвав їх терористичним угрупуванням, яке постачає паливо бойовикам на Донбасі.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки і оборони проведе своє чергове засідання 12 березня. Дату оголосив секретар РНБО Олексій Данілов у промові на форумі “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”.

Він зазначив, що план та питання погодили з главою держави ще минулого тижня і застеріг від галасу довкола засідань Ради нацбезпеки. Він пояснив, що Радбез проводить планові засідання раз чи два на місяць.

Посадовець умовчав порядок денний.

В Україні відкрили перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело:korupciya.com

Загрузка...