Щойно стало відомо! Українським «евробляхерам» пообіцяли нові знижки: Кабмін нарешті насмілився…

0

Кабмін, 20 грудня, разом з громадською організацією «Автоевросіла» прийшли до компромісу з питання розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

Про це повідомляє  kmu.gov.ua.

Організація «Автоевросіла» попросила політиків взяти на розгляд два законопроекти:  №2342,  який спрощує ввезення на територію України автомобілів і  №2345,  який передбачає штрафи за те, що порушується порядок ввезення авто.

Пояснювальна записка, яка була прикладена до законопроекту № 2342, передбачає тимчасово, протягом 180 календарних днів, з дня набрання чинності цим законопроектом, не враховувати акцизний податок при розмитненні; тимчасово призупинити норму, яка передбачає цих коефіцієнтів до ставок акцизного податку. Ті ставки, які використовувалися від 5 до 8 років, зробити коефіцієнт 40, а ті, які понад 8 років – коефіцієнт 50.

Законопроект №2345 пропонує «на деякий час призупинити штрафні санкції, які передбачені при порушенні ввезення на територію України автомобіля, а також, коли порушуються митні режими, на термін до 180 днів, з того дня, коли закон вступить в силу», відзначають творці документа .

Чиновники з Кабінету міністрів дали обіцянку «Автоевросіле», що буквально вже на найближчому засіданні, ці законопроекти будуть розглянуті, а саме найближче засідання – це 14 січня 2020 року, після чого, законопроекти будуть передані в Парламент.

Також Міністерство внутрішніх справ України пообіцяло власникам «евроблях», що поки нові закони не наберуть чинності, штрафувати таких водіїв вони не будуть.

Ми вже писали про те, що 19 грудня Верховна Рада прийняла Закон, який продовжує пільговий період для розмитнення автомобілів на Єврономер, до 31 грудня 2019 року.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я