Їжа, яка забирає нашу енергію — 6 популярних продуктів! Продукти від яких краще відмовитися вранці!

0

Часто поївши, ми замість відчуття припливу енергії і сил, відчуваємо лише слабкість і втому. Справа не в особливостях нашого організму, а в їжі, яку ми їмо. Як з’ясувалося, існують продукти, які замість того, щоб наповнювати нас енергією — забирають її. Нижче ми перерахуємо продукти, від вживання яких краще відмовитися вранці і в обід.

Білий хліб

Діючи подібно багатьом солодощам, білий хліб, завдяки посиленій роботі підшлункової залози, стимулює вироблення інсуліну. В результаті ми отримуємо відчуття втоми і млявості. Крім того, слід не забувати, що білий хліб має незначну харчову цінність, а це означає, що всього через пару годин після вживання на сніданок бутерброди з білим хлібом — ви відчуєте напад голоду, інформує Ukr.Media.

Червоне м’ясо

Людський організм витрачає на переварювання червоного м’яса досить багато енергії. Вам знайоме бажання полежати після з’їденого на обід шматок стейка? Щоб зберегти бадьорість після обіду — відмовтеся від червоного м’яса.

Енергетики

Енергетичні напої містять у своєму складі велику кількість цукру, який при всмоктуванні дає сплеск бадьорості та енергії. Але цей ефект короткочасний, і коли дія енергетика закінчується — з’являється подвоєне відчуття втоми.

Йогурт і круасани вранці

Так само, як і в попередньому продукті, ця їжа містить цукор, який здатний дати короткочасне насичення.

Кава

Цей підбадьорливий напій здатний викликати звикання, а це означає, що через деякий час вам буде не достатньо звичної дози, що спричинить за собою збільшення кількості кофеїну. Такий процес може негативно позначитися на вашому здоров’ї.

Смажені і копчені продукти

Крім того, що термічна обробка позбавляє ці продукти поживних речовин, багато з них ще потребують додаткових сил організму на їх переробку. Намагайтесь, як можна рідше вводити копченості у свій раціон.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я