Сльози на очах! Чоловік Аміни вибухнув nотужною заявою..

0

Чоловік Аміни Окуєвої Адам Осмаєв прокоментував затримання підозрюваного у вбивстві дружини: сумніви є в об’єктивності суду, а не слідства.

Пряма мова: “Щодо слідства немає (сумнівів — ред.), але є сумніви в судовій системі, яка відпускає підозрюваних у вбивствах”.

Деталі: Осмаєв зазначив, що ніколи не знав підозрюваного, а також інших членів групи.

За його словами, він розуміє, що це замовний злочин.

У 2017 році після вбивства Аміни тодішній радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив про те, що на зброї було знайдено ДНК ймовірних стрільців. Однак оперативно цю інформацію спростували у поліції, зазначивши, що жодних слідів не було. Осмаєв пояснив, що впродовж розслідування не знав більше за ЗМІ, але певен, що інформацію про ДНК на зброї спростували задля того, аби не зашкодити слідству.

Пряма мова: “Спочатку сказали про ДНК, але це було неправильно з оперативної точки зору, тому потім спростували, щоб приспати пильність злочинців”.

Деталі: Чоловік також висловив вдячність правоохоронцям, зазначивши, що “це велика удача, передумовою якої стала рутинна робота поліції”. “Я думаю, скоро слідство надасть інформацію щодо замовників. Це представники влади в РФ”, — упевнений він.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я