​​Це перемога! У Зеленського екстрено звернулися до українців. Не очікували…

0

Україна повертається до роботи в ПАРЄ і продовжить свою боротьбу на міжнародній арені. Відповідну заяву з таким важливим рішенням підтримав Комітет з питань зовнішньої політики й пропонує зробити це парламенту.

«Українська делегація їде у повному складі. У нас є позитивний порядок денний, напрацьований з партнерами з числа країн « Балтік+». Їдемо, щоби відстоювати інтереси України, права та свободи в Європі», – наголосила голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Єлизавета Ясько.

Ясько пояснила суть документа.

“Україна – член Ради Європи з 1995 року і виконує Статут організації і свої зобов’язання (на відміну від Росії). Тому ми повинні працювати в Комітеті Міністрів і Парламентській Асамблеї. Будемо об’єднуватися з партнерами, друзями і переконувати опонентів, щоб допомогти Раді Європи вийти з кризи і повернутися на шлях дотримання власних цінностей. Наша делегація повинна їхати до Страсбурга – щоб боротися там за Україну і європейські цінності для самої Ради Європи. Ми усвідомлюємо, що там буде непросто. Але нова делегація має нову стратегію і конструктивну програму дій на зимову сесію ПАРЄ”, – розповіла нардепка.

Вона пообіцяла представити цю постанову на пленарному засіданні Верховної Ради вже найближчими днями.

Відзначимо, що найближча сесія ПАРЄ розпочнеться 27 січня в Страсбурзі.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я