“Слідом за Кивою і Королевською?” Депутата від “Слуги народу” висміяли в Мережі! Нема більше чим зайнятись?

0

Народного депутата від “Слуги народу” Георгія Мазурашу висміяли через дивну рекламу в соціальній мережі.

На своїй особистій сторінці він здивував усіх рекламою екстрасенса Анну Арджеванідзе. Він написав, що у жінки звільнилося місце на сеанс. Можливо, так він хотів підтримати молоду “перспективну” ворожку. Адже вона є екс-учасницею телешоу “Битва екстрасенсів”. Сама ворожка зве себе жрицею культу богині Феміди. Дівчина родом з Грузії, як ви могли вже здогадатися, виходячи з її прізвища, але зараз вона проживає в Києві.

Але все було б смішно, якби не було так сумно. Справа в тому, що восьма стаття закону України забороняє поширювати рекламу послуг з ворожіння та гадання.

Після резонансного скандалу, народному депутату нічого не залишалося, як видалити даний пост.

Також Мазурашу встиг прокоментувати дану публікацію і порадив журналістам не шукати сенсації, де її немає.

До слова, користувачі в Мережі висміяли публікацію депутата і порадили більше роботою займатись і за долю країни переживати, а не дурницями займатись, як Кива і Королевська.

Відзначимо, що Мазурашу представляє партію “Слуга народу” від Чернівецької області. Він є також спортивним журналістом і громадським діячем. В молодості він також активно займався спортом і навіть досягав певних висот. Зараз він також є членом Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту, і головою підкомітету з питань фізичної культури і масового спорту.

Джерело

Загрузка...