Сніг і морози до самого травня! З’явився прогноз на весну в Україні!

0

В Україні очікується затяжна холодна весна, яка порадує теплою погодою тільки в травні.

Такий прогноз дав в коментарі “Сегодня” народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, останній місяць буде більш схожим на літній.

“Весна в рік Місяця спочатку дуже холодна, до середини березня тримаються сильні морози, – розповів нам Леонід Горбань. – У квітні холодно і сиро, тільки в кінці місяця стане ясно і тепло. Травень – жаркий і посушливий, в середині понад два тижні без опадів. але цю суша компенсують два літніх місяці, які очікуються прохолодними через часті дощі, але не холодними, адже сонце стоїть високо і гріє добре. у серпні картина зміниться – він буде посушливий, жаркий, в середині місяця знову два тижні без дощів . Осінь холодна і сира: вже сентябр ь, на відміну від попередніх років, виявиться по-справжньому осіннім, дощовим. Наприкінці жовтня можливі заморозки, а в другій половині листопада – морози. Але на початку жовтня після невеликих дощів чекаємо 10 днів нежаркій, але сухий і приємною погоди. Грудень – холодний, з дощами і снігом, але морози невеликі “.

Резюмуючи, можна сказати, що зима, за прогнозами Горбаня, буде холодної та з частими снігопадами, весна – пізньої, але май “літнім”, літо – нежарким і дощовим, крім серпня, який “відпрацює” за інші два місяці, а осінь – ранньої та з одним бабиним літом на початку жовтня.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я