Соціолог оцінив рейтинг Зеленського після прес-марафону!

0

Прес-марафон президента України Володимира Зеленського, який пройшов 10 жовтня і тривав 14 годин, однозначно додасть йому “плюсів” в рейтингу виборців.

Таку думку озвучив в ефірі ObozTV керівник соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович. Він звернув увагу, що в Україні захід такого формату пройшло вперше і факт зустрічі Зеленського з журналістами – позитивний сам по собі.

“Крім того, марафон надзвичайно цікавий. Його можна розбирати на безліч різних цитат, меседжів, відповідей на різні питання. І аналізувати. Тому я вважаю, що це однозначно позитивно вплине на ставлення пересічного українця до президента Зеленському”, – пояснив Антипович.

Соціолог нагадав, що команда Зеленського ще до виборів демонструвала нестандартні підходи до виборчої кампанії.

“Нинішній формат ні на що не схожий. Він демонструє відкритість президента. Він демонструє, що президент з народом або близький до народу. На камерах видно, як внизу сидять люди, звичайні громадяни, які прийшли в заклад поїсти. А в цьому ж закладі виступає президент. З точки зору пересічного громадянина – це абсолютний позитив “, – зазначив він.

“Інша справа, що експерти і журналісти можуть говорити про якісь недоліки формату … Але я думаю, що в цілому Зеленський отримає однозначну плюс”, – резюмував Антипович.

На його думку, таке спілкування глави держави з представниками ЗМІ має відбуватися і в подальшому.

“Зустріч президента з журналістами була вже навіть необхідної з урахуванням прийнятих рішень і законів, місцями швидких і дуже швидких. Тобто, до президента накопичилося багато питань. Ось він на них і відповідає”, – підсумував соціолог.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяСиноптики зробили прогноз погоди! Настане чергове бабине літо!
наступна статтяУ Зеленського пропонують звільнити українців від сплати податків! Кому пощастить!