У Зеленського пропонують звільнити українців від сплати податків! Кому пощастить!

0

Народний депутат від «Слуги народу» Олексій Кучер зареєстрував законопроект, яким пропонується відмовитися від оподаткування зарплат працівників, які не досягли 27-річного віку, пише НВ Бізнес.

Законопроектом пропонується звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Також пропонується встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників у віці до 27 років.

«Схожий підхід вже був застосований у світовій практиці. Наприклад, в Польщі для вирішення проблеми з виїздом поляків на роботу в більш успішні країни був скасований податок на доходи фізичних осіб для працівників, яким не виповнилося 26 років. Міжнародні експерти позитивно оцінили такий крок польської влади. У Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга. У той же час в українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для отримання податкових пільг призведе тільки до залишення в тіні справжніх розмірів доходу населення », – йдеться в пояснювальній записці.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я