Справжня сенсація! Українська біатлоністка фантастично виступила на Кубку світу!

0

На 1-му етапі Кубка світу з біатлону, який із 30 листопада по 8 грудня проходить у шведському Естерсунді, завершилася індивідуальна гонка серед жінок на 15 км.

Українська біатлоністка Юлія Джима, стартувавши 74-ю, змогла фінішувати на другому місці, створивши справжню сенсацію. 29-річна киянка стала єдиною спортсменкою серед 103 учасників, яка відстрілялася на всіх чотирьох вогневих рубежах без промахів.

Наша співвітчизниця був травмована й “індивiдуалка” стала для неї першою гонкою в новому Кубку світу.

Після четвертого вогневого рубежу Юлія на 7 секунд випереджала всіх конкурентів, однак сил на останнє коло не вистачило, й українка завоювала “срібло”.

“Тяжко було. Я дуже рада своїй позиції. Трохи не вистачило до “золота”, але це друге місце, як перемога для мене. Нога болить, але немає такого різкого болю, як перші дні. Я взагалі не готувалася до першого етапу, у мене була підготовка пізніше. Було складно підігнати форму. Слава Богу, що це індивідуальна гонка і не треба видавати максимум із першого кола, можна йти в своєму темпі. Так я і зробила сьогодні. А останнє коло просто терпіла”, – прокоментувала Джима свій успіх.

Решта наших співвітчизниць фінішували за межами першої двадцятки.

Непогані шанси зайняти високі місця були в Анастасії Меркушиної і Віти Семеренко, українки зробили по 3 неточних постріли на останньому вогневому рубежі і скотилися на 30-i місця.