“Я дуже розчарована”! Зеркаль звинуватила New York Times в перебріхуванні її слів!

0

Екс-заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль звинуватила американське видання New York Times у спотворенні її інтерв’ю і вимагає надрукувати виправлену версію. Про це чиновниця написала у себе в Фейсбук, передають Патріоти України.

Олена Зеркаль представила відкритий лист редактору видання з вимогою опублікувати виправлену версію її інтерв’ю. Однак New York Times відмовляється щось виправляти і дотримується версії автора матеріалу.

“Я була дуже розчарована, дізнавшись, що в інтерв’ю, яке я дала Ендрю Крамеру з The New York Times, мене цитували поза контекстом”.

За словами Зеркаль, результатом цього стало додавання “масла у вогонь”, а це не відповідає інтересам ні України, ні США. Крім того, дипломат підкреслила, що заява про те, що український уряд завчасно знав про припинення військової допомоги від США, не відповідає дійсності.

Це ж стосується й інформації про те, що вона залишила свою посаду через протест проти “дипломатії свого уряду з адміністрацією Трампа”. За словами Зеркаль, вона звільнилася з особистих причин. Також видання представило неправдиві дані щодо її поїздки в США, говорить дипломат:

“Мета поїздки до Вашингтона полягала в обговоренні питань, що стосуються Північного потоку-2, а також санкцій щодо Росії”.

Журналіст Ендрю Крамер написав, що уряд України заблокував поїздку Зеркаль в США нібито через занепокоєння, що вона буде обговорювати питання, пов’язані з імпічментом Трампа.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я