Субсидії в Україні! З’явилася приємна новина для тих, хто отримує пільги!

0

Субсидії в Україні в зимовому сезоні 2019-2020 скасовувати не будуть. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі телеканалу “Україна 24”. Він пояснив, що тим, кому вже призначили субсидію, її скасовувати і переглядати цієї зими не буде, передають Патріоти України.

Гончарук повідомив, що на субсидії українців гроші в державному бюджеті є і проблем з виплатами не буде. “Тим, кому призначена субсидія, протягом цього сезону її не втратять. У нас є параметри, за якими людині можуть призначити або не призначити субсидію. Звичайно, якщо людина стає такою, яка отримує право на оформлення субсидій… Тим, кому призначена субсидія, — вони гарантовано її отримають. Немає проблем з коштами державного бюджету для цього”, – розповів прем’єр-міністр України.

Він додав, що президент Володимир Зеленський дав вказівку розробити механізм для того, щоб знизити цифри в платіжках. Особливо це стосується оплати за тепло. “Ми подивилися … несправедливо, що люди отримують великі платіжки. Сьогодні ми фактично дали інструмент місцевій владі, яким чином знизити платіжки на той відсоток, на скільки подешевшав газ”, – пояснив Гончарук.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я