Синоптик дав прогноз на грудень і розповів, чи чекати снігу на Новий рік!

0

З середини грудня і до кінця місяця очікуються серйозні морози, а також снігопади. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань, передають Патріоти України.

За його словами, в кінці листопада і на початку грудня вдень буде триматися плюсова температура. “Нічні температури складуть 1-3 градуси морозу, а денні 2-4 градуси тепла. Такий невеликий “плюс” днем і незначний “мінус” вночі протримається до 11 грудня. А починаючи з 12 грудня і практично до кінця місяця настануть морози – денна температура “плюсовою” вже не буде. Нічні температури будуть близько 11-13 градусів морозу, а з 24 по 26 грудня – від 13 до 15 градусів морозу. Під Новий рік у мене прораховується температура близько 4 градусів морозу”, – говорить Горбань .

У першому тижні грудня, прогнозує синоптик, опадів практично не буде, але з 11-12 грудня пройдуть кілька серій снігопадів.

“З 7 по 9 грудня пройдуть дощі, а 11-12 грудня варто чекати снігу. 23 і 24 грудня очікується другий підхід циклону і це вже буде сніг рясний (до 9 мм). 28 і 29 грудня ще випаде сніг і це буде 11- 12 мм. До Нового року цей сніг не розтане”, – розповів Горбань

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНіхто торгуватись не збирається! Разумкова вибісили! Не стримав емоцій!
наступна статтяКодування супутникового сигналу в січні 2020 року! В кого виникнуть проблеми та що робити!