Ніхто торгуватись не збирається! Разумкова вибісили! Не стримав емоцій!

0

Україна збирається повертати окуповані території дипломатичним шляхом і не перетинатиме червоні лінії.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час відкриття асамблеї Організації за демократію та економічний розвиток розповів, що Україна продовжує боротьбу за свою цілісність і повернення окупованих територій.

Разумков додав, що існують червоні лінії, які не збираються перетинати.

За його словами, не повинно бути “торгівлі” територіями України та її громадянами.

– Я хотів би вас запевнити, що ми докладемо максимум зусиль і для себе приймаємо як єдино можливий шлях – це дипломатичний шлях вирішення цієї проблеми, – сказав спікер Ради.

До слова, Дмитро Разумков вважає, що за допомогою проведення нормандського саміту вдасться розморозити переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

“Я думаю, що, так як і обіцяв президент, після “нормандського формату” ми зможемо більш глобального, разом з українським суспільством, долучитися до цього процесу для того, щоб це був якісний законопроект”, – сказав спікер.

Окрім того, Рейтинг органів влади у будь-якому випадку з часом буде падати.

Про це сказав голова парламенту України Дмитро Разумков журналістам у Києві на полях міжнародної конференції щодо забезпечення прав дитини в умовах збройного конфлікту, коментуючи нещодавнє опитування фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва щодо роботи парламенту.

“До опитувань я завжди нормально ставився… Якщо ми з вами подивимось інше соціологічне опитування, там будуть інші показники, буде більш позитивним в плані сприймання народних депутатів. Треба розуміти, як задавалось питання, яка була анкета, методи дослідження. Тому я розумію, що завжди з деяким часом буде падати довіра до органів влади. Однак, ми з вами бачили і скандали, які, нажаль мають місце у Верховній Раді України – вони не додають рейтингу нашій установі. Тому подивимось, будемо виправляти ситуацію”, – сказав Разумков.

Варто зазначити, що сам Володимир Зеленський, зазначив, що незважаючи на всі рішення популярні і не популярні, потрібно приймати необхідні закони.

“Передвиборча обіцянка, ми говорили, що найважливіші речі, найскладніші питання ми обговорюватимемо із суспільством і прийматимемо ці рішення на референдумі. Тому пакет законопроектів про народовладдя, це і є референдум, обов’язково їх приймемо найближчим часом”, – наголосив Зеленський.

Джерело

Загрузка...