Звіробій після обшуку влаштувала істерику з погрозами Зеленському! “Зовсім дах поїхав”! (Відео)

0

Маруся Звіробій заявляє, що президент Володимир Зеленський все ще може постраждати на Донбасі, якщо продовжуватиме хамити військовим.

Про це волонтерка сказала в ефірі Newsone, коментуючи обшуки у її будинку.

“Розпіарили по всьому телебаченню вирвану з контексту розмову, яка була після слів нашого товариша президента, який поїхав хамити нашим військовослужбовцям.

Його попередили: якщо ти будеш хамити… Повторюю ще раз: якщо ти будеш хамити нашим військовослужбовцям, то з тобою станеться все, що там ми по списку тобі пояснювали з Фединою. Якщо ще не доходить.

І якщо ти думаєш, що з тобою те не станеться, бо ти мені замовив обшук вдома у моєї бабусі, то ти помиляєшся – станеться все так, як ми сказали. І нєхрєн вести себе так з людьми, які захищають Батьківщину”, – пригрозила Звіробій.

Українці обурені висловлюваннями волонтерки і вимагають від силовиків якнайшвидшого реагування.

“Давно пора їй вкоротити язика, Картина маслом, називається «Маруська допиз@діл@сь».”.

Нагадаємо, Звіробій інкримінують “дії, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу” (ст 109 ККУ, “посягання на державного діяча” (ст. 112 ККУ) та “погроза або насильство щодо державного діяча” (ст. 346 ККУ).

За словами Звіробій, посягання на життя їй можуть інкримінувати, “якби в мене тут знайшли щось, чим я можу його підірвати, чи що вони там шукають”. Але оскільки в неї нічого не знайшли, то, за словами військової, “це якась пуста погроза і абсолютно безпідставна”.

Джерело

Загрузка...