Синоптики дали аномальний прогноз погоди на тиждень! Чого чекати українцям!

0

У найближчі дні на території України переважатиме сонячна погода з плюсовою температурою. Лише у вівторок і середу в горах очікується сніг.

Про це повідомляє Сегодня.

Весь тиждень по всій Україні переважно тепла погода і сухо, лише в деяких частинах країни температура підніметься до + 8..10 градусів тепла.

У понеділок, 9 грудня, температура повітря складе від +4 до +8 градусів тепла, і +10 градусів покажуть стовпчики термометра в Одеській області. Дрібний дощ прогнозується лише в Закарпатті, в решті регіонів сухо. У столиці України + 4..6 тепла і без опадів.

Вівторок, 10 грудня, порадує теплою температурою західну частину країни від +3 до +5 градусів, але можливий мокрий сніг в Чернігівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. У Львові буде дощ. В інших частинах України сухо і без опадів, температура від +2 до +6 градусів, на півдні країни до +10 і в Києві + 2..4 тепла.

У середу, 11 грудня, погода по всій Україні буде такий же, як і у вівторок, лише в Харківську область прийдуть опади – дощ.

Четвер, 12 грудня, порадує погодою без опадів, але температура спаде у всіх областях до + 1..3 тепла, і лише на півдні країни вона складе до +6 градусів. У Києві + 1..3 тепла.

П’ятниця, 13 грудня, принесе таку ж погоду як і в четвер, лише на Закарпатті очікується дощ.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я