Синоптики терміново повідомляють всіх українців. Чекати залишилось недовго

0

Чергова зміна погоди на території України

Насолоджуватися теплими днями українцям залишилося недовго. «Щоправда з 21 липня очікується значне підвищення температури – аж до +30 градусів.» – розповіла синоптик Наталка Діденко. «Але така спека протримається лише до початку наступного тижня. Далі – суттєве зниження температури.»

Найбільш відчутним потепління буде на території південної України, на сході, а також в більшості центральних областей. Протягом дня температурний максимум коливатиметься в межах +28…+33 градусів. Термометри на решті областей України не опустяться нижче +25…+30 градусів. У Карпатах буде прохолодніше : +17…+23.

У західних регіонах України та місцями на півночі прогнозують дощі з сильними грозами. Подекуди навіть шквали та короткочасні зливи. Дощ з грозою можливий в Одеській області 20-21 липня.

Спекотна погода утримається в Україні і на початку наступного тижня. За день повітря прогріється до +25…+32 градусів. Похолодання очікується у вівторок на заході та півночі, а також на території Харківської області. Температура становитиме +21…+25 градусів.

Киянам слід очікувати істотного потепління в період з 20 по 21 липня. Повітря прогріється до +25…+29 градусів. Також є висока вірогідність випадання дощів з грозами.

Наступний тиждень у Києві розпочнеться за комфортних температурних значень: +26…+27 градусів. Але вже в середу ситуація зміниться, очікується зниження температури до +21…+23 градусів. Сонячна і суха погода буде періодично змінюватися дощем та грозами.

Загрузка...