“Такого в Україні ще не було”! Тимошенко висунула Зеленському жорстку вимогу!

0

Юлія Тимошенко, лідер фракції “Батьківщина” вимагає від президента України ветувати ряд законопроектів, що стосуються впровадження верифікації пенсій і субсидій. Про це Тимошенко сказала в кулуарах Верховної Ради.

Лідер “Батьківщини” вимагає від глави держави накласти вето на законопроекти, які стосуються перевірки правильності виплат субсидій і пенсій за останні три роки, тому що вважає, що такі законопроекти приведуть до втрати виплат громадянами. Йдеться про законопроекти №1231 і №2168, передає today.ua.

“Вчора (3 грудня, – ред.) Силами фракції” Слуга народу “в тому числі за підтримки президента Володимира Зеленського був підписаний закон, який зобов’язує провести перевірку правильності виплат пенсій, субсидій, соцплатежів за останні три роки. Технологія перевірки – закрита від суспільства , вони будуть перевіряти з незрозумілих технологіям, чи правильно людям виплачували пенсії і субсидії. Якщо їм за своїми суб’єктивним методикам здасться, що людям переплачували, у них будуть відбирати ці гроші, заморожувати пенсії “, – впевнена Тимошенко.

Вона також додала, що “такого фашизму в Україні ще не було”.

“Якщо він (Зеленський, – ред.) Говорив про кінець епохи бідності, він зобов’язаний накласти вето на ці закони. Якщо він підпише (закони, – ред.), Він буде співучасником терору проти кожного пенсіонера, проти українців, які останні три роки отримували пенсії. Я вимагаю від президента накласти вето на цей маразм “, – заявила Тимошенко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я