Гороскоп на 06 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні енергія Овнів заб’є ключем. Є бажання ризикнути, спробувати щастя, взяти реванш. Зірки нагадують, що ситуація змінилася, колишня відчайдушність вже недоречна, а ініціатива частіше карається. Перш ніж піддатися пориву, корисно прикинути «ціну питання»: можливо, доведеться діяти в умовах контролю, обмежень, дефіциту ресурсів. Не варто вибирати одяг, косметику, предмети комфорту, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям доведеться прийняти «бойову стійку» і діяти по ситуації, при цьому везіння і міцний результат під великим питанням. День схиляє до поспіху і отримання швидкого ефекту. Заради нього, у свою чергу, вам доведеться наступити на горло своїм планам і принципам. Якщо ситуація не критична, має сенс відкласти стратегічні ініціативи і займатися вирішенням нагальних короткострокових завдань.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам небезпечно піддаватися своєму хвилинному пориву або активно підтримувати чужу ініціативу. Імпульсивність обіцяє більше проблем, ніж вигод. У критичну хвилину є ризик опинитися без захисту або без коштів, наштовхнутися на перешкоду, пережити дискомфорт, випробувати розчарування, стати жертвою провокації. Небажано примикати до нової групи або партії, брати участь у колективних акціях.

Рак

Сьогодні Ракам потрібно бути далекогляднішими, будуючи плани, вибираючи посаду, кар’єру, професію, стратегію у шлюбі або в судовій тяганині. У гонитві за швидким успіхом легко порушити баланс партнерських прав і зобов’язань, зіпсувати гармонію і злагоду в любові, зачепити інтереси поважної персони. Безпечніше піти на тимчасовий компроміс, залишивши собі простір для маневру. Не варто укладати новий альянс.

Лев

Сьогодні Леви відчувають моральну підтримку, але ризикують зіткнутися з перешкодою на практичному рівні, де обмаль впевненості у власній правоті або високій місії. Можуть виявитися обмежені ваші можливості або закриті деякі шляхи. Причиною може стати нестача прав, досвіду або дисципліни, наявність проблем зі здоров’ям. Бар’єри можливі закордоном, у професії, у юридичних питаннях.

Діва

Сьогодні зірки готують Дівам короткий відповідальний іспит. Ймовірно, небеса знову вирішили перевірити вас на особистісну зрілість, оцінити ступінь вашого професіоналізму або рівень стресостійкості. Не виключена любовна, інтимна або матеріальна криза, тест у зв’язку з батьківським обов’язком. Шанси взяти бар’єр досить високі, якщо ви збережете холоднокровність, не будете панікувати і метушитися.

Терези

Терезам сьогодні доведеться орієнтуватися на чужу поведінку. Друга сторона може проявити непоступливість або нелагідність. Зірки нагадують, що розрив або війна зараз не найкращий вихід, а чужа поведінка — у чомусь відображення вашої. Має сенс прийняти суворі умови, які диктуються життям, і знову відрегулювати баланс інтересів. В практичних питаннях недоречні зайві м’якість і великодушність.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться швидко зорієнтуватися в ситуації і прийняти конструктивне рішення. Справа може стосуватися роботи, здоров’я, отримання допомоги. Вас може чекати тест на професіоналізм, дисциплінованість, старанність, ощадливість, вміння діяти в обстановці цейтноту, дискомфорту або під жорстким контролем. В критичний момент саме ви можете виявитися «групою оперативного реагування».

Стрілець

День дає Стрільцям імпульс натхнення, але на цьому роль долі як доброї феї закінчується. Решта залежить від вашої організованості і серйозності підходу. Можливі системні обмеження там, де раніше ви обходили перешкоди за рахунок удачливості. Зростає відповідальність, пов’язана з іграми, ресурсами, дітьми. Не виключені труднощі з фінансуванням свят, побачень, творчих проектів.

Козоріг

Сьогодні Козорогам корисно навести порядок в домі, близьких відносинах, особистих фінансах. Стане в нагоді талант відсікати зайве, досвід економії або мінімізації, конструктивність і витримка в поведінці. Відповідний момент для позбавлення від всього зайвого, застарілого або надлишкового. Не найкращий момент для придбань, накопичень. Не варто підбирати одяг, косметику, предмети комфорту, елементи інтер’єру.

Водолій

Сьогодні зірки радять Водоліям серйозніше поставитись до поїздок і візитів, особливо, планових і офіційних. Варто віддати перевагу цільовим заходам, ретельніше прокладати маршрути. Важливо поводитися коректно, не говорити і не робити зайвого, дотримуватися домовленості, стежити за іміджем і манерами, поважати етикет. Не варто розслаблятися, поки не вирішили формальність, не пройдена перевірка.

Риби

Сьогодні Рибам варто дотримуватися режиму економії, поки немає впевненості в оцінці ситуації (не надійшли гроші, не зроблений вибір). У фінансових і інших важливих справах небезпечно ставити на удачу. Відмова від сумнівного варіанту надійніше ризикованого експерименту. Варто врахувати фактичний бюджет, не купувати зайвого, піклуватися про якість і гарантії, орієнтуватися на реальне, а не уявне майбутнє.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я