Тарифи злетять до небес: українці в шоці від такого повороту. Названа фатальна дата

0

Через запуск Сайти Вся газу стріматі тарифи на тепло и воду в Україні можна буде лишь політичним рішенням

Подібну мнение в Коментарі Журналістам озвучивши експерт Дмитро Марунич.

Так, ВІН наворожила, что уже з 1 січня 2020 року в Україні запрацює ринок газу

Тепер ціни будут встановлюватіся, віходячі з котірувань на Європейській біржі. Тобто, смороду будут щомісяця змінюватіся, что такоже позначіться на тарифах на опалення и гарячу воду.

За словами Марунича, Зберегти нінішні розцінкі при ринковому цінах навряд чи Вийди даже незважаючі на ті, что прем’єр-міністр Олексій Гончарук запевняв, что Кабмін НЕ планирует найближче годиною підвіщуваті тарифи на комуналку.

“З 21 млрд кубів газу в підземних сховище (ПСГ)” Нафтогазу “около 5 млрд куб. м – запаси, Які нельзя технологічно дістаті (Тиск залишків газу в ПСГ виявило Занадто малімо для его вікачування), ще почти 10 млрд куб. м належати не «Нафтогазу», а Приватним компаніям, Які могут НЕ Погодитись продавати свой газ за низьких ціною “, – пояснивши експерт

“Тому, говорячі про накопічені 21 млрд куб. м газу, в компании замовчують, что їх власного газу в ПСГ НЕ более 7 млрд куб. м, якіх в кращий випадки вистача до кінця 2019 року. А далі Ціну на газ буде регулюваті ринок, и вона явно буде вищє нінішньої “, – підкреслів Марунич у спілкуванні з журналістамі.

Як розповідає експерт, стріматі зростання тарифів на опалення и гарячу воду для українських спожівачів можна буде НЕ Економічно, а только політичним рішенням. Однако, подібна практика вікліче заперечення з боку зарубіжніх партнерів, самперед найбільшого кредитора України МВФ.

Загрузка...