Зеленський обіграв Путіна: в Кремлі істерика (Відео+фото)

0

У Кремлі думали, що Київ піде на будь-які умови, щоб інтегрувати одних з найнебезпечніших бойовиків європейського континенту до складу України, однак Зеленський переграв ситуацію.

Прес-секретар Кучми Дарка Оліфер повідомляє в Фейсбуці, що на переговорах в Мінську українська сторона поставила умову: виконання політичного блоку мінських угод можливо тільки в тому випадку, якщо угруповання «ЛДНР» будуть розпущені.

Про це  пише  сьогодні відомий громадський активіст і публіцист Денис Казанський.

У Росії  (країна-агресор – відповідно до Закону України від 20.02.18)  з цього приводу вже істерика. Як завжди, звинувачують Україну в зриві переговорів, але насправді все сказано правильно: в самих мінських угодах немає ніяких «ЛДНР». Є окремі райони Донецької і Луганської областей – ОРДЛО.

Фото 16.10.2019: ДНР, Зеленський, ЛНР, Путін

Отже, порушенням мінських угод є як раз сам факт існування так званих «республік».

Чи піде російська сторона на таку умову? Очевидно, що ні.

Таким чином, перед нами конкретна ілюстрація нездійсненності мінських угод. З одного боку – «ЛНР» і «ДНР» в них не значаться, з іншого – продовжують брати участь в переговорах і висувати якісь вимоги.

Ліквідувати ці організації Росія відмовляється. Ми ж з ними ні про що не домовлялися, і нічого погоджувати не повинні.

Дуже правильно, що нарешті озвучено це важлива умова української сторони. Давно пора було це зробити. І тут Зеленський в жорсткій формі поставив Росію на місце.

Обов’язково збережи наш сайт собі в закладки. Ми повідомляємо тільки про найголовніше!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я