Site icon Звістка

Тарифи зростуть вчетверо! Скільки заплатимо за опалення і гарячу воду!

Настають зміни в оплаті комуналки Україні, на підході – масове отримання космічних платіжок з новими підвищеними тарифами за опалення і гарячу воду. Нові тарифи за комунальні послуги почнуть діяти з лютого 2019 року, пише Знай.

Нещодавно НКРЕ прийняла рішення про перегляд тарифів для більшості теплокомуненерго з 1 січня наступного року. Голова Нацкомісії Оксана Кривенко на своїй сторінці в Facebook повідомила, що “відсоток збільшення тарифів на тепло не перевищить відсоток збільшення вартості газу – 23,5%”, всупереч озвученим раніше міністром соціальної політики Андрієм Ревою 16%.

Очікується, що за опалення середньостатистичної двокімнатної квартири, площею 50 кв. м доведеться доплатити 300-600 гривень.

Тобто замість 1,5-1,6 тисячі гривень українцям виставлять рахунок в 1,8-2,2 тисячі.

Крім того, існує велика ймовірність, що комунальники змусять споживачів доплатити і за два попередні місяці опалювального сезону – листопад і грудень. Це пояснюють тим, що в теплокомуненерго закуповують газ за новими тарифами вже з листопада. Відповідно, величезні касові розриви хтось повинен покрити.

Джерело

Exit mobile version