Терміново! “Слуги” розлючені, не потерплять подібного – “прибрати” з посади!

0

Голову Димерської ОТГ Володимира Підкурганного, який є представником “Слуги народу”, затримали на хабарі. Тепер партія вимагає, аби він пішов у відставку на час розслідування.

Партія уже оприлюднила відповідну пропозицію стосовно цієї ситуації. У ній нардепи наголосили, що якщо провину таки доведуть – людина має отримати покарання незалежно від того, до якої політсили вона належить.

Глава партії Олександр Корнієнко заявив, що один із пунктів передвиборчої програми “Слуги народу” – знищення системної корупції.

“Ми цього пункту ретельно дотримуємося. Я звертаюся до Політичної ради та Національної ради громад із вимогою на найближчих засіданнях дати оцінку діям висуванця від партії”, – сказав Корнієнко.

Очільник Київського обласного осередку партії Андрій Мотовиловець підтвердив, що на час розслідування Підкурганний має піти у відставку.

Мотовилець підкреслює, що Підкурганний не входить до складу партії, попри те, що на вибори йшов разом із “слугами”.

Глава осередку переконує, що перевіряли кожного кандидата, який йшов на вибори від партії, але на 100 відсотків виявити доброчесність людини неможливо. Крім того, Мотовиловець нагадав, що за добір кандидатів у Київській області тоді відповідав колишній очільник осередку Олександр Дубінський.

Нагадаємо, Підкурганного затримали 6 травня у Київській області. Разом із селищним головою затримали його спільників.

До речі, чиновник – колишній суддя. З 2010 року він працював у Вишгородському районному суді Київської області, але у 2017 році його звільнили за незаконні рішення у справах Майдану.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я