Територіальна безпека – у НАТО підтримали! Зеленському вдалося – важлива допомога!

0

Країни, які входять у Північноатлантичний Альянс, заявили про готовність допомогти Україні у підтримуванні територіальної безпеки.

Про це розповіла заступник генсека НАТО Байба Браже під час онлайн-конференції.

“Відданість спільному стримуванні і оборони для допомоги Україні і партнерам величезна. Приємно бачити, наскільки об’єднаний Альянс з цього приводу”, – сказала заступник генсека.

За її словами, з моменту початку російської агресії проти України НАТО багато чому навчилося та вдосконалило у роботі.

“Отриманий досвід і те, що НАТО зробило з 2014-го року, допомогло в плані оцінки загроз і досягнення більш об’єднаного розуміння серед союзників, а це є основою для спільних дій”, – розповіла Браже.

Варто зазначити, що раніше у НАТО заявили, що Росія стала великою проблемою для Альянсу у Чорному морі. А тепер РФ намагається за допомогою Криму поширити свій вплив на Середземне море та Північну Африку.

В свою чергу, Україна та НАТО почали консультації для узгодження подальших спільних кроків, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Цілеспрямований та планомірний перехід сектору безпеки та оборони України, її Збройних сил на стандарти НАТО, є одним з першочергових пріоритетів уряду», – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, 20 травня віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Північноатлантичний альянс продовжує підтримувати Україну в реформах сектору безпеки й оборони, але рішення про План дій щодо членства для України навряд чи ухвалюватиметься під час саміту НАТО у червні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я