“Треба відмовлятися”: В Україні пропонують скасувати пенсії. Що це означає і що потрібно знати

0
Ãðèâíåâûå êóïþðû è êîïåéêè íà ïåíñèîííîì óäîñòîâåðåíèè, â Êèåâå, 13 ñåíòÿáðÿ 2017 ã. Ôîòî Ðàòûíñêèé Âÿ÷åñëàâ / ÓÍÈÀÍ

Україні потрібно відмовлятися від державних пенсій. З кожним роком кількість працездатного населення зменшується, а пенсіонерів стає все більше. Саме тому вони отримують копійки.

Таку думку в інтерв’ю 24 каналу озвучив журналіст Дмитро Гнап.

На його думку, соціальний податок – ЄСВ – витягає з українців дуже багато грошей.

“ДЕРЖАВА НЕ ПЛАНУЄ ЙОГО ЗМЕНШУВАТИ. ТОБТО, НАВАНТАЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМЦІВ І ТИХ, ХТО ПРАЦЮЮТЬ, ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ. ПЕНСІОНЕРИ БІЛЬШЕ ВІД ЦЬОГО НЕ ОТРИМУЮТЬ. ОТЖЕ, ТРЕБА ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД ЦІЄЇ ЗАСТАРІЛОЇ РАДЯНСЬКОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙ, ЯКА ДУЖЕ ВИГІДНА БУДЬ-ЯКІЙ ВЛАДІ. ТОМУ ЩО КОЛИ ТИ ПЛАТИШ ДЕРЖАВНІ ПЕНСІЇ, ТИ ДАЄШ “ПОДАЧКУ” ЛЮДЯМ”, – ЗАЗНАЧИВ ГНАП.

Журналіст також підкреслив, що будь-яка влада використовує державні пенсії для того, щоб “тримати на гачку”, насамперед, найменш захищені верстви населення-пенсіонерів, бюджетників, які стали пенсіонерами.

При цьому Гнап розуміє, що відмова від державних пенсій може викликати величезну хвилю обурення і спротиву.

За його словами, у влади вже були ідеї провести аудит пенсійних виплат для того, щоб перевірити, скільки людей реально мають отримувати пенсії, і що відбувається з завищеними спеціальними пенсіями.

“ОДНАК У ПАРЛАМЕНТІ ШУМ ПІДНЯЛА ОПОЗИЦІЯ – “БАТЬКІВЩИНА”, ОПЗЖ ТОЩО. ТОМУ ЩО МІНІМУМ 10 – 12% ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НЕ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ. ЦЕ І ЧЕРЕЗ “МЕРТВІ ДУШІ”, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЮ, І ЧЕРЕЗ ЛЮДЕЙ, ЯКИМ ШТУЧНО ПРИЗНАЧАЮТЬ ВИПЛАТИ – УНІКАЛЬНИМ ФАХІВЦЯМ, ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ, ПРАВООХОРОНЦЯМ”, – ДОДАВ ВІН.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я