Краще присядьте!Захмарні зарплати депутатам в 100 тис? Це був- початок! Подивіться, які зарплати в їх помічників… (Фото)

0

Одна з сторінок зарплатної відомості помічників нардепів, яка опинилася в розпорядженні журналістів видання «Страна», викрила досить цікаву інформацію.

З документа видно, що деякі з них отримали десятки тисяч гривень, а деякі – більше 100 тисяч.

Так, Ольга Жерегина, оформлена помічницею відразу у двох нардепів (Анастасії Красносільської з «Слуги народу» і Ольги Стефанишиної з «Голосу»), отримала 117 815 грн. Жерегина раніше працювала в грантової організації «Пацієнти України», керівником якої була в свій час Стефанишина. Красносільська також є вихідцем з грантової структури — «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна.

109 785 гривень отримала Євгенія Дзекунова — помічниця депутата Олександр Матусевича (округ № 86, Івано-Франківськ, «Слуга народу»).

57 638 гривень отримала Марта Войцехівська, помічниця Пивоварова Євгенія (округ №175, Харків, «Слуга народу»).

Вікторія Горбенко — помічниця Сергія Власенка з «Батьківщини» отримала 37 436 гривень.

Її колега, Микола Волкивский, який складається помічником Сергія Кузьміних, мажоритарника з 67-го округу в Житомирі від «Слуги народу» (він доводиться братом Олегу Кузьміних — відомому кіборга, командиру батальйону 81-ї бригади), отримав 30705 гривень.

Раніше українців сколихнула звістка про збільшення зарплати народних обранців до 100 000 гривень і вище.

Так, з’явилися повідомлення, що з 2020 року зарплата депутатів повинна зрости в кілька разів. У зв’язку з цим спалахнув скандал, враховуючи недофінансування багатьох галузей в країні.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував дану інформацію у вівторок, 14 січня, під час першого засідання Погоджувальної ради.

За його словами ніякого збільшення зарплат народним депутатам до 100 або 150 тис. грн не буде.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я