Їм треба! Прем’єр Гончарук пояснив високі зарплати міністрів.

0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук пояснив високі зарплати деяких міністрів, про які напередодні написали багато українських ЗМІ.

Про це йдеться в Telegram-каналі глави уряду, передає Корреспондент.

За його словами, багато років в Україні чиновники офіційно отримували по кілька тисяч гривень зарплати, в той час коли дохід від тіньових схем становив мільйони доларів.

Новий уряд має намір працювати прозоро, для чого чиновникам необхідно отримувати гідну оплату праці, вважає глава Кабміну.

“Це – невід’ємна складова подолання корупції у владі. Наша принципова позиція – в уряду не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз і зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі”, – йдеться в пресслужбі Гончарука.

Також прем’єр попросив не “спекулювати цифрами”, а розібратися до кінця.

“У деяких випадках міністри в грудні отримали із затримкою виплати за кілька місяців. Представники Кабінету Міністрів нададуть деталізацію з поясненнями”, – заявив він.

“Держслужбовці всіх рівнів повинні отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, крім цього вони повинні завжди пам’ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання – тільки так влада буде працювати ефективно”, – підсумував Гончарук.Джерело:ubn.in.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я