“Це ганьба для всіх нас”! Одним фото ставлення влади до тих, хто рятує країну!

0

Український волонтер Наталя Юсупова, яка, крім допомоги військовим, зараз намагається підтримати пожежників, що працюють в Чорнобильській зоні, знову рознесла влади за байдужість

На своїй сторінці в Фейсбуці вона опублікувала знімок, на якому п’ятеро рятувальників під час перерви сплять навколо багаття під відкритим небом, на чому доведеться: на дерев’яному піддоні, якихось ганчірках, підклавши під голову колоду.

«Це наші дні, це зараз, це 21 століття. Це в країні, де сотні мільйонерів і тисячі заможних людей. У країні, де президент теж мільйонер. У країні, де у депутатів по 3 мерседеса. Як на мене, так це ганьба і сором для всіх нас », – підписала знімок Юсупова.

Його користувачі не приховують свого обурення побаченим.

«А мобільні намети вже все з резервного фонду пораспродалі !?», «Ви не праві, нам просто є чим пишатися! Зруйнованими системами освіти і охорони здоров’я, злиденними зарплатами вчителям і медпрацівникам і лікарям, зруйнованим всім! »,« Вже давно сором і ганьба »,« До цього року теж були великі пожежі. Але ніколи не бачила інформації про таких умовах праці пожежників. Приховували? Або раніше організовували краще? », – відзначають в коментарях.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я